Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Mbaroj Për Ty (Remix) (Feat. Dj Iljano)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me duaj shume
Dhe pse per pak
Me duaj shume
Mos mbaj inat
Kurre s'kam dash si ti
Un mbaroj per ty
Ah per ate sy...

O te duuuu, duuu, duuu
Sdi me nal
A di ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj

O te duuuu, duuu, duuu
Sdi mu nal
A din ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj

Te lutem mos ik
Me te humb un kam frik
Tkam dhon zemren time
Mos e gjuj si me thik
Gjysma ime zemres pika ime dobte
Nese sjam me ty
Un nuk jam i forte

Te lutem mos ik
Me te humb un kam frik
Tkam dhon zemren time
Mos e gjuj si me thik
Gjysma ime zemres pika ime dobte
Nese sjam me ty
Un nuk jam i forte

O te duuuu, duuu, duuu
Sdi me nal
A di ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj

O te duuuu, duuu, duuu
Sdi mu nal
A din ti si mund dashni me fal?
A je gabim?
Gabim do te mbaj...
Nese je mekat
Pranoj un ty te mbaj
Remix: Petrit Vullkani - Mbaroj Për Ty
Petrit Vullkani
Featuring: Dj Iljano
Publikimi: 25/09/2023
Muzika: Petrit Vullkani
Orkestrimi: Dj Iljano
Video Produksioni: Malespi Pro
Teksti: Loco
Mix Master: Freaks EntertainmentPetrit Vullkani - Mbaroj Për Ty (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbaroj Për Ty (Remix)".
3. Video është e këngës "Mbaroj Për Ty (Remix)", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0