A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Petro-G - A Po Dalim  (Feat. Ryva)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2017

2017-07-17T18:00:01

Featuring

Ryva KajtaziKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Dalim" kënduar nga Petro-G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Keli - A Po Dalim

2X:
A po dalim nga njo me pi
Po, po, po
E imja dashni
Po, po, po

Hajde zemer, hajde zemer
Hajde zemer, cka po pret
Hajde zemer, hajde zemer
Hajde zemer, mos m'le vet.

Sa her rrina, sa her pina
Jo jo me ty s'po fryna
Sa her rrina, sa her pina
Po, po me ty po shkrina

E di, E di s'mundem as un pa ty
E di, e di kjo eshte smundje n'dashuri

2X:
A po dalim nga njo me pi
Po, po, po
E imja dashni
Po, po, po

Hajde zemer, hajde zemer
Hajde zemer, cka po pret
Hajde zemer, hajde zemer
Hajde zemer, mos m'le vet.

Sa her rrina, sa her pina
Jo jo me ty s'po fryna
Sa her rrina, sa her pina
Po, po me ty po shkrina

E di, E di s'mundem as un pa ty
E di, e di kjo eshte smundje n'dashuri

2X:
A po dalim nga njo me pi
Po, po, po
E imja dashni
Po, po, po

Hajde zemer, hajde zemer
Hajde zemer, cka po pret
Hajde zemer, hajde zemer
Hajde zemer, mos m'le vet.

KAOS - A Po Dalim

Vig poppa :
A besom qe nuk i njeki
as nuk i nguci kurr as nuk i preki
as un kur nuk kom me i pelqy asnjones
prap e kom nonstop me esemesa telefonin
haj papi let me love you long time
yeaAh A let me love you all night
kur sjom munu me kon as playa
su kon qajo ideja
po kur vin shkojn mlojn me sheja
Ou hajde te une pak
kshyrem ne sy ssshkune pak
a ama nisen e di
se ma mir se te une besom kerka se ki

refreni:
edi qe sjom i fundit as i pari
qe me ty vec ka me bo hajgare
tlen o baby mos e bo problem no no no
edi qe sjom i fundit as i pari
qe me ty vec ka me bo hajgare
tlen pse te une nuk po vjen
hajde a po dalim
hajde a po dalim
hajde bojna party se qashtu mpelqen
se qashtu mpelqen
hajde a po dalim
hajde a po dalim
hajde ...
se qashtu mpelqen
se qashtu mpelqen

LUMI BB :
Hajde po dalim
bile mu knach sun na nalin
lirisht thiri kejt shocet
vec jo cat balin
bari pi tparit deri ntparin
kerkush nuk po don me dit cha thot kalendari
Du mju ni tu thon hey
du mju ni tu thon hou
Sa her vina na knej
tavolina plot
Du mju ni tu thon hey
du mju ni tu thon hou
Sa her vina na knej
tavolina plot
qato dyja ma hajn
po ty ato tshajn
per mu tdyjat kan ardh
po vrehet si ngjyra e bardh
a mua a smujna mu pa
a duna a nguj tash me ra
ajo as vet nuk pe din hala

Refreni :
edi qe sjom i fundit as i pari
qe me ty vec ka me bo hajgare
tlen o baby mos e bo problem nonon
edi qe sjom i fundit as i pari
qe me ty vec ka me bo hajgare
tlen pse te une nuk po vjen
hajde a po dalim
hajde a po dalim
hajde ....
se qashtu mpelqen
hajde a po dalim
hajde a po dalim
hajde ...
se qashtu mpelqen
se qashtu mpelqenKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019