A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Don Phenom - Don Of The Streets


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/08/2016

2016-08-20T05:28:18

In this rap shit, I'm the don of the streets man
North Albania, Shkoder waddup, East side crazy!
Ya ain't ready for me man
Zanin sick ju kam lan n'panik
Phenom spit the hardest shit
Ju kam lan pa fjal, keni mbet me goj hapun
100 kusho n'Tiran me nje telefonate
Mos na ban sikur trim Shqipe
I am the king Shqipe
Betta den dem Shqipe
kyt e vertetova me fakte
ju kam than qe nuk jan gati
Shqipe ju ka dal ju afati
Po m'dhimbet i ngrati
Se ka dit ca e kapi
This ain't what you want
Pussy boy yo it's on
Noshta e kan menu qe e kam lan
Po Shqipe se kem lan
I'm smoking that strong
Smoking that calli I got from Taulant
Rolling that sour, That Purple, That OG
Phenom e djegu, e kalli, e dogji
T'pshurri n'repera qe shiten gangstera
Ma mir ule kryt se t'qihet karriera
Vin mangupat te dera,
Knock kncock who's home Kris Maxera
Yea we gang gang gang
Ke harru pidhuc ku t'kan mbajt peng
Don't make me expose you i got a few things
They call me the don yea I rose through the ranks
Yeah They call me the don
I'm the don of the streets,
Homie I'm the don of the streets
Yeah They call me the don
Come close yea I'm bucking the heat
Everybody know ya ain't fuckin with Phe
Tallem me ju ta boj jeten tabu
Vet e ke lyp pidhin ta kam palu
Keni gabu Shqipe
Jeni Ngatrru Shqipe
Asnje prej jush sjeni gati per mu Shqipe
Kjo esht fakt ta kam lan si infrakt
Skeni takt, me nje Shqipe t'pergjakt
Skeni talent u kom Caliber Flow
Rimat e tuaja : I Mini Majni Mo
Skam si me ju pas inatin, ju keni ba fam me Rozana Radin
Demek keni lek, show me dissrespect
Me kuja indirekt ju kam sha direkt
Ta ktheva dissin
Ta qiva Bitin
Ta Dhjeva Hitin
Ta kam qi ekipin
Je vet i 30ti po sje me i verteti
30 n'kalikator, 30 e aj tjetri
Don mem ba atentat, Jam i qet krejt rahat
Me nje freestyle per qef pidh ta bana shah mat
Pa autotune e ke zanin sakat
Ske leverdi me u sha me manjak
Demek tash jeton ti extravagant
Demek ke ba fam je ba alarmant
Shqipe me u pa ki me ik vrap garant
Pussy ske forc me u kap me...
Yeah They call me the don
I'm the don of the streets,
Homie I'm the don of the streets
Yeah They call me the don
Come close yea I'm bucking the heat
Everybody know ya ain't fuckin with Phe


Lyrics submited by Arone-Cards (1)

U krijua nga _don_phenom_cfe 2018-03-22 20:16:00
Ya'ain't ready for me man
Zanin sick ju kom lan npanik
Phenom spit the hardest shit
Ju kom lan pa fjal keni met me goj hap
100 kusho nTiran me ni telefonat..

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019