A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Don Phenom - We Run This


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/10/2015

2015-10-25T17:10:08

un jam talent, qe kje munges per Shqiprin
ec si Capo ne ’Tiran ec si Capo ne ’Prishtin
Shkodran from the bronx per ata qe nuk e din
lagjia ku kam lind, asht Albanian Medellin
jam rrit n’bronx , i vetmi shqipe on the scene
a dasht me ken t'eger, oh per ndryshe tkcejn n’shpin
por shqipet knej e dine majn plaqken n’makin
gjithmon t’gatshem ta bijn e ta shprazin n’hapsine
inatgjort na kan friken, e na thrasin Policine
njerz me seder nuk ’habiten, nburg kalben e nuk bin
jeta nji rutin kurr nuk flasin, se e din
qelllimin e arrin se burri e man burrnin
se ska ma marre se me dek si spijun
jena nshekull 21, por kena met me kanun
ahuh, shpallim luft, betejat ti prujm prep
se fansat i ka marr malli per ifije dhun rrep

can’t fuck with the don , you know we run this
boogie down bronx, baby straight from the dungeons
Known worldwide, all the gangsters gona love this
Shoot them choppers off, now where your guns bitch

oh vdeksha un per ju kur mkoni ju per ghetton
ma perpara nij Ingridin edhe Gjeton
e mani vedin burra por jeni karikatura
ju duket vetja hit, se knoni me karakurva
ti demek gangster! ti je gangster me qurra
met xan n’rrug, robt e shpis ty t’pshton shurra
ju la me paranoj kshtu qe mos em shti n’provoj
se i kam kacakt nlonder, prej N’Shkoder deri N’Tropoj
Man shoutout to that boy kushrini, i shokut ngusht
kshtu qe, ule krytin, se shqipe ju sdoni luft
kushtu qe, leni fjalt , se shqipe ju sdoni pushk
ju doni dicka me dredh, ju doni veq hunt mej mush
jena 24/7 n’rrug , si tabelat e shtetit
ju harabelat e rrepit sjeni gangsterat e rrethit
por larg kjoft, mos gaboni mem qu diss
se ju shpartalloj Shqip, e ju shkatroj Anglisht

can’t fuck with the don , you know we run this
boogie down bronx, baby straight from the dungeons
Known worldwide, all the gangsters gona love this
Shoot them choppers off, now where your guns bitch


Lyrics submited by A.Z
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019