Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Njo Si Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njo Si Ti".
3. Video është e këngës "Njo Si Ti", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Njo Si Ti  (Feat. Dichy)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dichy

29/09/2019

2019-09-29T17:00:04+00:00Ngado me shku un ty tkom prane
Edhe kur o nate,ti vjen si zane
Se kom menu qe shum tkom dasht
Ti mje bo si fat,ngat vetes tmbaj
Syt e tu po mbojn mu dridh
Vjen te mu e qan si fmi,je dashni
Per cudi mke bo magji
E vetmja qe mbon mu ni mrekulli

Refren x2
Ayayaye,ma e mira per mu je
Skom me tlon un per 1 jet
Njo si ti un smuj me gjet

Jo Se ti jo skom me gjet
Me ty kish kalu kyt jet...
Kur Nuk tshof Nuk jom I qet
Nuk jom I qet
Noshta Ti shpesh e ki drejt
Noshta Kom gabu Shum her
Por une se kom vrejt
Un Po merrna me Do sene Noshta ki bezdi
Kom Shum femna qe mdojn por un vi te ti
Ska asnji qe mban mu ni si ti
Ti menon Un mashtroj thu ja nise ti
Sdu argumente,Sdu mo shamata
Sdu hater mbetje - për fjal qe sjan sakta
Na sjem fasada...Na jem Real,
Kjo so balad...nuk oh serjall

Refren x2
Ayayaye,ma e mira per mu je
Skom me tlon un per 1 jet
Njo si ti un smuj me gjet

Kjo Dashni e vertet
Me ty pak o nji Jet
Me ty ngat du me dek
Gjithmon bashk Na me mbet
Kjo Dashni e vertet
Me ty pak o nji Jet
Me ty ngat du me dek
Gjithmon bashk Na me mbet

Refren x2,
Ayayaye,ma e mira per mu je
Skom me tlon un per 1 jet
Njo si ti un smuj me gjet


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet