Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Philipsx Tell'Em - Krejt E Din

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt E Din".
3. Video është e këngës "Krejt E Din", por nuk këndohet nga Philipsx Tell'Em.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Philipsx Tell'Em - Krejt E Din  (Feat. anonimos & Grande)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anonimos

Featuring

Grande

22/05/2014

2014-05-22T16:02:12+00:00REF x2:[ Anonimos ]
Krejt e din kush jena na
krejt e din qa bojna na
Krejt po vi tash te na
se krejt pe din kush jena na

Verse 1[ Young Philipsx ]
Farmerkat shum t gjona duksin teper tmadh
kjo osht kultur e 1 reperit original
shamin en kry kapuqin permi
kat kqyrsh qaty neve na ki
diten sem she kerka hiq naten dal e thej me biq
a po nin a spo nin ky osht veq 1 hit
une jom gangsta amo gangsta real
mos u kap me neve se furesh me zingjir
bo hine n kit rreth ti ma sun del
se kushti osht nese largohesh vdes meniher
se plot kan provu po neve sna kan rrxu
se jena 3 veta tash tu knu
secili ka 1 rim osht tu e lshu
zbon gjithkush me ngu se munet me lu
tani ska as ni mjek qe munet me sheru
se n kit hip hop une ju silli sikur top

REF x2: [ Anonimos ]
Krejt e din kush jena na
krejt e din qa bojna na
Krejt po vi tash te na
se krejt pe din kush jena na

Verse2 [ Grande ]
philipsi ju llakozi kush jan ktu mafiozi
grande mi ju lozi si me letra bigjozi
Yoou Grande Malakay
Reprezent mather fucking reptiles:P
tash po ju kallxo pse repi jem so nisoj
se o gagnsta shit stilet e tjera si preferoj
dhe pse o mix germano anglo saksoniks with double frejva like a triple six
munohesh me bo diqka veq pot shkon huq
shoqrohesh me gjithqka veq mu mem nxan truq
n rep pot doket vetja zezak e shqiptar me gjak
me zbulu ni barazii jo nfund nuk del magupllak
po une krejt kto sene moti i pata pas provu
moti hip hop su kan bling bling tashti ka ndryshu
edhe pse kur se kom dasht kit bling bling style
skom faj rethina ku jetoj osht krejt high

REF x2:[ Anonimos ]
Krejt e din kush jena na
krejt e din qa bojna na
Krejt po vi tash te na
se krejt pe din kush jena na


Më Shumë Këngë Nga Philipsx Tell'em:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet