Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Just Like A Pill (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Like A Pill (Remix)".
3. Video është e këngës "Just Like A Pill (Remix)", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Just Like A Pill (Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I´m lying here on the floor
where you f*cked me
I think I f*cked too much.
I´m crying here
What have you done?
I thought it would be fun

I can´t live on this sex support
There´s a shortage at the switch
I can´t stay in your bed no more
Cause it´s making me itch
I tried to call the pimp again
but he´s such a bi*ch

Chours:
Where I can f*ck just as fast as I can
To the middle of orgasm
To the middle of my frustrated acts
And I swear you are just like a pregnancy
instead of making me better
You keep making me ill

I haven´t moved from the spot where you f*cked me
It must be a bad trip
all the other men
were different
maybe I should get some help

Chours.......


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet