Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Lonely Girl

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lonely Girl".
3. Video është e këngës "Lonely Girl", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Lonely Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I can remember
The very first time I cried
How I wiped my eyes
And buried the pain inside
All of my memories
Good and bad that's passed
Didn't even take the time to realize

Staring at the cracks in the walls
'Cause I'm waiting for it all
to come to an end
Still I curl up right under the bed
'Cause it's takin' over my head
All over again

Do you even know who you are?
I guess I'm trying to find
A borrowed dream or a superstar?
I want to be a star
Is life good to you, or is it bad?
I can't tell anymore
Do you even know what you have?

Lying awake
Watching the sunlight
How the birds will sing
As I count the rings around my eyes
Constantly pushing
The world I know aside
I don't even feel the pain
I don't even want to try

I'm looking for a way to become
The person that I dreamt up
When I was 16
Oh, nothing is ever enough
Ooh, baby it ain't enough
For what it may seem

Do you even know who you are?
I'm still trying to find
A borrowed dream or a superstar?
Everybody wants to be...
Is life good to you, or is it bad?
I can't tell anymore
Do you even know what you have?
No

Sorry girl
Tell a tale for me
'Cause I'm wondering
How you really feel
I'm a lonely girl
I'll tell a tale for you
'Cause I'm just trying to make
All my dreams come true

Do you even know who you are?
Oh yeah, yeah
A borrowed dream or a superstar?
Oh, I wanted to be a star
Is life good to you, or is it bad?
I can't tell, I can't tell anymore
Do you even know what you have?
I guess not, oh, I guess not

Do you even know who you are?
Oh, I'm trying to find
A rising dream, or a falling star?
Oh, I have all these dreams
Is life good to you, or is it bad?
I can't tell anymore
Do you even know what you have?
Oh, no, no

-Fades-
Do you even know who you are?
A rising dream, or falling star?
Is life good to you, or is it bad?


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet