Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Dear Diary

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dear Diary".
3. Video është e këngës "Dear Diary", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Dear Diary  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
‘Cause you’re the only one
That I know willl keep them
Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
I know youÂ’ll keep them
This is what IÂ’ve done

IÂ’ve been a bad, bad girl
For so long
I donÂ’t know how to change,
What went wrong
DaddyÂ’s little girl
When he went away
What did it teach me? That love leaves, yeah yeah

Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
‘Cause you’re the only one
That I know will keep them, yeah
Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
I know youÂ’ll keep them
So This is what IÂ’ve done

IÂ’ve been down every road you could go
IÂ’ve made some bad choices, as you know
Seems IÂ’ve got this whole world cradled in my hands
But itÂ’s just like me not to understand, yeah

Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
‘Cause you’re the only one
That I know willl keep them
Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
IÂ’ve been a bad, bad girl

IÂ’ve learned my lessons, yeh
I turned myself around
IÂ’ve got a guardian angel tattooed on my shoulder
SheÂ’s been watching over me.

Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
‘Cause you’re the only one
That I know will keep them
Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
'Cause your the only one
that I know youÂ’ll keep them
This is what IÂ’ve done

Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
‘Cause you’re the only one
That I know will keep them
Dear, Dear Diary
I wanna tell my secrets
IÂ’ve been a bad, bad girl

I've been a bad, bad girl


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet