Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Pink - Unwind

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unwind".
3. Video është e këngës "Unwind", por nuk këndohet nga Pink.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pink - Unwind  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Verse 1]
I hide my pain like the rest of them
That's why I'm always laughing
I'm troubled, I'm brilliant and miserable too
That's why I am so funny
I swallow down all my fears
With a bottle made of silver
I've only been here for 27 years
But already my life is over

[Chorus 1]
And I need to unwind, yes, and I
I need to unwind, yes, and I
Want all the time
To be loved, to unwind

[Verse 2]
My life is like a fairytale
That nobody believes in
I can't remember anything
Not the people, not the places I've been
Just one more day you can make it, babe
That's what I tell myself
And everything that I love in life
It is killing me, 'cause it's bad for my health

[Chorus 2]
Somebody comfort me
S...southern comfort me
Somebody comfort me
S...southern comfort me

[Chorus 1(3x)]
[Chorus 2(out)]


Më Shumë Këngë Nga Pink:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet