Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pinkmetal - Shen Valentini Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Kryt si shahte , mjekra kasht e kallt
mrena si kllab me shume mase
per shurdha ni bass , mangu ni drrase
i bukur ama veq n terr t nates
n ksi menyre i pergjigjet mases

Diten n gjum veq n gjum e gjen,
naten aj shendrrohet n UK t’vertet.

I bjen bassi t perforcume pi asaj drrase
e ka ni bllombe e nje dham tjeter jasht imagjinate
qeshtu e njof une e qeshtu e njohin ata t mahalles
qeshtu e njof une qeshtu e njohin ata t mahalles
Pinkmetal
Publikimi: 13/11/2011


Pinkmetal - Shen Valentini
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shen Valentini".
3. Video është e këngës "Shen Valentini", por nuk këndohet nga Pinkmetal.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pinkmetal:


Komente 0