Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pizha - Kejt E Din (Feat. Overlord & Niil-B)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ref X1

Shum sene knej qe boj
Rima e bita prodhoj
Nuk ka nevoj po menoj
jom ma i miri ne kit loj
Kur po e dini qe na vina knej
Thoni hej digjej lsho muziken play
Kur po thoni qe po doni thirrni ej
Kur po doni qe po ngoni thirrni ej
Ej të urrej deri kur e merr vesh
Qe Jom Perfekt as nuk kom kesh po prap
Se prap ti je ma e mira
You are the one my princee

Ref X2

Mc Rebeli po vjeen merre diqka qe pot
Pelqen eeej mos u nal veq vazhdo muziken play.A thu qa po bahett knej menihere kqyrim edhe une ty t'Urrej e hupi kontrollin e t'thom ty T'pelqej


Ky tekst u dërgua nga Mc Rebeli Ft Mr.nissi - Ti E DiPizha
Featuring: NiiL B & Overlord
Publikimi: 14/02/2013


Pizha - Kejt E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kejt E Din".
3. Video është e këngës "Kejt E Din", por nuk këndohet nga Pizha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pizha:


Komente 0