Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pizha - Bardh E Zi (Feat. Adriana)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pizha:

ooo
kjo nuk o loj ti je n'love me Gangsta boy
what's up sa her qe ta boj
jom ma ndryshe me tjert dalloj...
-Ty tshpis po t'vesin ku je nis ku po del?
e ti nuk fol se nuk ki guxim
e qel mengjesin me kongen teme ntel
babe ti je sikur film...
Reff 2x
me ty kur jom me ty zemra jem pushon te ti
pa ty kur jom pa ty e sho boten BARDH E ZI

Adriana:

ooo
e di qe so loj un jom n'love me Gangsta boy
what's up (what's up)sa her mshe ma bon
babe ti pom emocionon ...
-Shokt ty pot vesin ku je nis ku po shkon?
se di pse si kallxon drejt ...
ata ta shohin foton teme n'telefon
okej le ta marin vesh krejt

ref x4
me ty kur jom me ty zemra jem pushon te ti
pa ty kur jom pa ty e sho boten BARDH E ZI


Ky tekst u dërgua nga MeddinaPizha
Publikimi: 11/07/2012
Festivali: Kosova Fest 2012


Pizha - Bardh E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bardh E Zi".
3. Video është e këngës "Bardh E Zi", por nuk këndohet nga Pizha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pizha:


Komente 0