Më mbaj mend (për 1 muaj)

Landi Dhe Zana Paloja Sjellin Këngën “E Bekoj”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[12-03-2015]
Pleurant Aliti-Landi, këngëtari i mirënjohur nga Tetova, sapo ka sjellur videoprojektin më të ri në bashkëpunim me këngëtaren nga Ferizaji, Zana Paloja. Kënga është titulluar "E bekoj", me tekst të vetë Landit dhe me muzikë e orkestrim të mjeshtrit Albert Cami. Xhirimet janë realizuar nga Max Production në Tiranë. Kënga është pëlqyer nga fansat dhe ka shumë komente positive. Nuk ngelet me kaq, për sezonin veror do të ketë edhe mjaft këngë nga Landi e Zana.
 (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)


      Landi - E Bekoj (Feat.Zana Paloja) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: arsimdiberKomente 0