Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Per Nënën

Poezi Per Nenen

Nena eshte nje perkedheje e deshirueshme
Nje shikim i embel
Nje buzeqeshje e ngrohte
Nje lule e njome,qe lind me kengen e pranveres
Nje yll qe shkelqen ne qiell
Nje engjell i ardhur nga qielli
Nje diell qe shkeqen dhe ngroh token
Nje thesar i cmuar, i fshehur ne nje ishull desert
Te Dua Nena IMEEEEE…

- poezi nga Poet I Huaj


- Poezia u dërgua nga makki -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  223


Më shumë nga Poet I Huaj


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet