Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Polifonia Labe - Moj Kunadhja Leshverdho

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Kunadhja Leshverdho".
3. Video është e këngës "Moj Kunadhja Leshverdho", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Polifonia Labe - Moj Kunadhja Leshverdho  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/08/2008

2008-08-30T03:35:21+00:00Opo moj kunadheja leshverdhë
O moj leshverdh-o!
Moj kunadheja leshverdhë
O moj leshverdh-o!

Opo besa jote, besë qëne
Moj leshverdh-o!
Besa jote, besë qëne
Moj leshverdho-!

Opo na lajkose me kuvënde
Moj leshverdh-o!
Na lajkose me kuvënde
Moj leshverdh-o!

Opo në shteg e në shtëpinë tënde
Moj leshverdh-o!
Në shteg e në shtëpinë tënde
Moj leshverdh-o!

Opo besa jote besë qëne
Moj leshverdh-o!
Besa jote besë qëne
Moj leshverdh-o!


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet