A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë
Poll Of The Week: 17-23 Dhjetor 2018  

Ledri Vula (37%, 142 votes)

Flori Mumajesi (25%, 97 votes)

Noizy (22%, 87 votes)

2 Ton (12%, 48 votes)

Klajdi Haruni (2%, 8 votes)

G.B.M.C (2%, 6 votes)

Votes: 388

Voter turnout:

Poll added by:  shana1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019