A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 1-7 Prill 2019  

Noizy (41%, 124 votes)

Mc Kresha (20%, 59 votes)

Unikkatil (14%, 42 votes)

Gold Ag (12%, 35 votes)

Lyrical Son (11%, 32 votes)

D.U.D.A (2%, 7 votes)

Votes: 299

Voter turnout:

Poll added by:  kujtim.katalunas
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019