A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë
Poll Of The Week: 25 Shkurt - 3 Mars 2019  

Babastars (49%, 233 votes)

Mozzik (26%, 121 votes)

Noizy (20%, 96 votes)

Stresi (3%, 15 votes)

Lil Koli (1%, 4 votes)

Varrosi (1%, 3 votes)

Votes: 472

Voter turnout:

Poll added by:  danilo.otr
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019