A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë Nga Kërçova
Poll Of The Week: 20-26 Maj 2019  

Duli (71%, 109 votes)

Artan Jusufi (8%, 12 votes)

Bimi Mustafa (6%, 9 votes)

Vellezerit Dervishi (5%, 8 votes)

Perparim Murati (5%, 8 votes)

Bexhet Jagodini (5%, 7 votes)

Votes: 153

Voter turnout:

Poll added by:  antigaranti_mk
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019