A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë
Poll Of The Week: 18-24 Mars 2019  

Ledri Vula (51%, 147 votes)

Noizy (28%, 79 votes)

Unikkatil (14%, 40 votes)

Stresi (5%, 14 votes)

Dj Blunt (1%, 4 votes)

Big Basta (1%, 3 votes)

Votes: 287

Voter turnout:

Poll added by:  gazi2016
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019