A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Përfolur I Vitit?
Poll Of The Week: 24-30 Dhjetor 2018  

Ledri Vula (57%, 182 votes)

Mozzik (27%, 88 votes)

Ghetto Gheasy (10%, 32 votes)

Blero (3%, 9 votes)

Agon Amiga (2%, 7 votes)

Cozman (1%, 4 votes)

Votes: 322

Voter turnout:

Poll added by:  ismeti19
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019