A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 21-27 Janar 2019  

Mozzik (48%, 123 votes)

Noizy (35%, 90 votes)

Gold Ag (9%, 23 votes)

Blero (5%, 14 votes)

Readi (2%, 5 votes)

Varrosi (1%, 2 votes)

Votes: 257

Voter turnout:

Poll added by:  lyricsal1234
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019