A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Bukur
Poll Of The Week: 31 Dhjetor - 6 2018  

Noizy (48%, 154 votes)

Sergio (20%, 65 votes)

Cozman (12%, 38 votes)

Unikkatil (11%, 34 votes)

Lil Koli (5%, 16 votes)

Skivi (4%, 14 votes)

Votes: 321

Voter turnout:

Poll added by:  minabala123




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019