A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Reperi Më I Mirë
Poll Of The Week: 3-9 Dhjetor 2018  

Noizy (31%, 124 votes)

Ledri Vula (27%, 107 votes)

Mc Kresha (15%, 59 votes)

2 Ton (12%, 48 votes)

Capital-T (10%, 39 votes)

Gold Ag (5%, 20 votes)

Votes: 397

Voter turnout:

Poll added by:  fb31785
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019