A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 18-24 Shkurt 2019  

Ledri Vula (38%, 127 votes)

Capital T (19%, 63 votes)

Noizy (18%, 61 votes)

Mozzik (13%, 44 votes)

Majk (8%, 26 votes)

Getinjo (4%, 12 votes)

Votes: 333

Voter turnout:

Poll added by:  fb31815
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019