A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë?
Poll Of The Week: 28 Janar - 3 Shkurt 2019  

Noizy (35%, 122 votes)

Majk (22%, 76 votes)

Alban Skënderaj (17%, 59 votes)

Unikkatil (10%, 36 votes)

Gheto Geasy (8%, 27 votes)

Gold Ag (7%, 24 votes)

Votes: 344

Voter turnout:

Poll added by:  kevibishaj
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019