A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtari Më I Mirë
Poll Of The Week: 11-17 Mars 2019  

Ledri Vula (36%, 123 votes)

Majk (20%, 68 votes)

Noizy (19%, 64 votes)

2 Ton (11%, 38 votes)

Mozzik (9%, 32 votes)

Getinjo (4%, 14 votes)

Votes: 339

Voter turnout:

Poll added by:  fb32016
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019