A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Femra Më E Bukur Shqiptare
Poll Of The Week: 14-20 Janar 2019  

Xhensila Myrtezaj (44%, 155 votes)

Dafina Zeqiri (17%, 60 votes)

Elvana Gjata (13%, 46 votes)

Luana Vjollca (11%, 40 votes)

Oriola Marashi (10%, 36 votes)

Enca (5%, 18 votes)

Votes: 355

Voter turnout:

Poll added by:  migena
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019