A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cila Është Reperja Më E Mirë Shqiptare?
Poll Of The Week: 22-28 Prill 2019  

Tayna (60%, 188 votes)

Rina (17%, 53 votes)

Melinda Ademi (11%, 36 votes)

Loredana (9%, 28 votes)

Sara Malaj (2%, 6 votes)

Gjira (1%, 4 votes)

Votes: 315

Voter turnout:

Poll added by:  Tonnidas
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019