A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rreperi Më I Mirë Në Trevat Shqiptare?
Poll Of The Week: 13-19 Maj 2019  

Getoar Selimi (32%, 105 votes)

Capital T (23%, 76 votes)

Noizy (18%, 60 votes)

Unikkatil (14%, 44 votes)

Mozzik (11%, 36 votes)

D.U.D.A (1%, 4 votes)

Votes: 325

Voter turnout:

Poll added by:  DonMarjo
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019