A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Reperja Më E Mirë Femër
Poll Of The Week: 29 Prill - 5 Maj 2019  

Tayna (53%, 153 votes)

Rina (16%, 46 votes)

Melinda Ademi (13%, 36 votes)

Fifi (9%, 27 votes)

Dafina Zeqiri (6%, 17 votes)

Tuna (2%, 7 votes)

Votes: 286

Voter turnout:

Poll added by:  olaaa
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019