A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shkrimtari Më I Mirë?
Votimi i Javës: 8-14 Korrik 2019  

Ismail Kadare (61%, 103 vota)

Naim Frashëri (18%, 31 vota)

Gjergj Fishta (7%, 12 vota)

Dritëro Agolli (6%, 10 vota)

Fan Noli (4%, 7 vota)

Petro Marko (3%, 5 vota)

Numri i Votave: 168

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  GledjaDervishiOfficial
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019