A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Best Female Artist 2018
Votimi i Javës: 3-9 Qershor 2019  

Dhurata Dora (42%, 122 vota)

Kida (27%, 79 vota)

Fifi (12%, 36 vota)

Elvana Gjata (10%, 30 vota)

Xhensila (7%, 19 vota)

Nora Istrefi (2%, 5 vota)

Numri i Votave: 291

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  reinaadora
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019