A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Best 2018 Song
Votimi i Javës: 27 Maj - 2 Qershor 2019  

Fifi Ft Mc Kresha - Psikopatja Jote (30%, 77 vota)

Tayna - Columbiana (25%, 64 vota)

Majk Ft Yll Limani - Krejt Ti Fala (17%, 43 vota)

Capital-T Ft Majk - Pasha Jetën (11%, 28 vota)

Elvana Gjata, Jon & Ledri - Mike (10%, 25 vota)

Mozzik - Madam (8%, 21 vota)

Numri i Votave: 258

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  adelinab
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019