A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Reperja Më E Mirë?
Votimi i Javës: 10-16 Qershor 2019  

Tayna (60%, 189 vota)

Rina (15%, 49 vota)

Fifi (12%, 37 vota)

Melinda (11%, 34 vota)

Gjira (2%, 6 vota)

Lil Linda (1%, 2 vota)

Numri i Votave: 317

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  NoName
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019