A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Best Rapper
Votimi i Javës: 17-23 Qershor 2019  

Ghetto Geasy (39%, 146 vota)

Noizy (26%, 97 vota)

Fero (14%, 53 vota)

Unikkatil (13%, 50 vota)

Mozzik (7%, 25 vota)

Stresi (2%, 8 vota)

Numri i Votave: 379

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Aurelzahaj
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019