A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Cili Është Mbreti I Repit Shqiptar?
Votimi i Javës: 15-21 Korrik 2019  

Ghetto Geasy (38%, 124 vota)

Noizy (30%, 96 vota)

Unikkatil (19%, 60 vota)

Mc Kresha (12%, 38 vota)

Elinel (1%, 3 vota)

Stresi (1%, 2 vota)

Numri i Votave: 323

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  lordi1
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019