A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Reperi Më I Mirë 2019
Votimi i Javës: 22-28 Korrik 2019  

Getoar Selimi (31%, 99 vota)

Noizy (29%, 92 vota)

Ledri Vula (19%, 60 vota)

Mc Kresha (11%, 34 vota)

Fero (8%, 25 vota)

Lluni (2%, 7 vota)

Numri i Votave: 317

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  anilejda30
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019