A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Këngëtarja Më E Mirë E Vitit 2019
Votimi i Javës: 14-20 Tetor 2019  

Dhurata Dora (39%, 84 vota)

Tayna (33%, 72 vota)

Kida (12%, 26 vota)

Melinda Ademi (7%, 16 vota)

Dafina Zeqiri (5%, 11 vota)

Luana Vjollca (4%, 8 vota)

Numri i Votave: 217

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  Dhimiter524
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019