Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Cila Është Kënga Më E Bukur 2019
Votimi i Javës: 30 Dhjetor - 5 2019  

Anna (34%, 86 vota)

M''ke Rejt (29%, 73 vota)

Marova (19%, 49 vota)

Nuk Kan Besu (9%, 23 vota)

Kpt (5%, 13 vota)

Real Life (4%, 10 vota)

Numri i votave: 254

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga Kristina


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet