Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nga Cila Këngëtare Prisni Një Hit?
Votimi i Javës: 13-19 Janar 2020  

Tayna (44%, 124 vota)

Dhurata Dora (14%, 40 vota)

Fifi (12%, 35 vota)

Kida (12%, 33 vota)

Xhensila (11%, 30 vota)

Rina (7%, 21 vota)

Numri i votave: 283

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga stafi


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet