Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nga Cili Këngëtar Prisni Një Hit?
Votimi i Javës: 20-26 Janar 2020  

Mozzik (28%, 80 vota)

Capital T (20%, 56 vota)

Yll Limani (15%, 44 vota)

Butrint Imeri (13%, 37 vota)

Ledri Vula (12%, 35 vota)

Noizy (12%, 34 vota)

Numri i votave: 286

Pjesëmarrja në votim:

Anketa u krijua nga stafi


Komente mbi këtë votim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet