A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Është Bërë Nënë (Para Datës 25/09/2012)

Përgatiti:
stafi 25-09-12
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Adelina Ismaili
Arta Bajrami
Çiljeta
Genta Ismajli
Gjyste Vulaj
Ingrid Gjoni
Jehona Sopi
Kaltrina Selimi
Orgesa Zaimi
Teuta Kurti

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019