A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Me Prejardhje Nga Kosova

Përgatiti:
arsimdiber 02-10-12
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Artan Kola
Artiola Toska
Besjana Mehmeti
Gressa Behluli
Ilir Shaqiri
Lori
Mahmut Ferati
Miranda Hashani
Nikolle Nikprelaj
Shqipe Kastrati

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019