A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

A Janë Prindër? (Deri Në Tetor 2016)

Përgatiti:
fb31814 06-11-16
Shkalla e Vështirësisë:
Ju nuk keni bërë hyrje në teksteshqip. Vetëm të regjistruarve do ti mblidhen pikët për çdo Quiz.

Çiljeta
Dafina Zeqiri
Enca
Fatmir Spahiu
Genta Ismajli
Getinjo
Kida
Noizy
Nora Istrefi
Teuta Krasniqi

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019