Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  921
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Poni është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Emri i plote eshte Shqiponja, ka lindur ne 8 NENTOR 1981, e martuar dhe me nje djale. PONI eshte emri i saj i vegjelise, i cili u zgjodh te jete njekohesisht dhe emri Artistik! E shtyre nga talenti dhe deshira per te kenduar, mbaroi shkollen e muzikes per kanto “Naim Frasheri”, Vlore dhe paralelisht eshte marre me aktivitete artistike ne Teatrin “Petro Marko”, Vlore. Festivali i Kenges Vlonjate, ka qene veprimtaria e saj e pare kur ishte ende ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

604 🔥

Identitet (2019)

★★★★★

Bio (2015)

★★★★★

Xhan Xhan! (2013)

★★★★★

Fjala Ime Eshte Kenga (2010)

★★★★★

Shpirtin Kam Tek Ju (2008)

★★★★★

The Best (2007)

★★★★★

Dashuria Labe (2006)

★★★★★

As Po As Jo (2005)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Poni, Shqiponja Karafilaj

Komente 604