Poni

Rikthehet Poni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[28-07-2015]
Poni, këngëtarja nga Vlora e cila u bë e njohur me baladen e famshme me titull "Si trendafil", prej koheh nuk ka publikuar ndonjë këngë me videoklip.

Ndonëse nuk ka qenë produktive në këtë drejtim, Poni ka kënduar gjithëandej.

Tani, këngëtarja simpatike ka vendosur të vij me diçka të re. Videoklipi është realizuar dhe ai pritet të lansohet së shpejti.
 (Indeksonline)

Rikthehet Poni


Komente 0