Poni

Poni Mahnitë Me “Americano”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-08-2015]
Këngëtarja vlonjate Poni duket të jetë mjaft aktive këtë verë, kjo pasi ajo sapo ka lansuar në treg videoklipin e saj më të ri "Americano" të cilin e sjellë në duet me 2 Step.

Ndërkohë Poni në këtë videoklip na vjen më ndryshe, më e veçantë dhe me një styling mahnitës për të cilin ajo ka bashkpunuar me Niko Komanin.

Ndërkohë që këngëtarja pas kësaj kënge, ajo do të sjellë një tjetër bashkpunim me këngëtarin nga Shkupi, Shkumbin Ismaili.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Poni Mahnitë Me “Americano”


Komente 0