Poni

Poni Xhiron Videon Në Vendlindje

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-07-2013]
Këngëtarja vlonjate Poni nuk do ta lërë këtë verë pa një këngë të bukur dhe një video. Ne mësojmë se ajo sapo ka xhiruar videoklipin e saj më të ri në bregdetin e bukur të jugut të Shqipërisë, andej nga edhe është lindur dhe rritur artistja. Ky klip është xhiruar nga produksioni ‘Pro Video’, dhe do të jetë një rrymë e re e cila do të provohet këtë herë nga Poni. Në këtë foto që ne zbulojmë duket bukur këngëtarja, ndërsa mësojmë se për veshjen e saj është kujdesur stilisti Niko Komani, e ndërsa për grimin dhe flokët Malbora Gurra nga edhe këtu duket duke u marrë me këngëtaren. Presim dicka intersante nga Poni, sa do të jetë urojmë dhe flasim kur të shohim videon.
 (Maksim Gjokaj/teksteshqip.com)

Poni Xhiron Videon Në Vendlindje


Komente 0